KONST / Litografier / Färglitografi 13152082

nr 1315 2082

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, numrerad 182/350. Motivet: 24x20 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 23 mars 2020
kl 19:29:57

20/3 22:52:38 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 23 mar

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson