KONST / Litografier / Färglitografi 13117108

nr 1311 7108

Färglitografi

Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 65/90. Motivet: 39x58cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 2 mars 2020
kl 19:20:41