KONST / Litografier / Färglitografi 13152098

nr 1315 2098

Marion Belin

(f. 1933), Sverige

Färglitografi, Marion Belin (f. 1933), Signerad, numrerad 300/385. Motivet: 38x52cm

Marion Belin, svensk bildkonstnär född 1933 i Vänersborg.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:43:02

23/3 18:37:21 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 23 mar

Marion Belin

Läs mer om Marion Belin