KONST / Litografier / Färglitografi 13152168

nr 1315 2168

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Färglitografi, Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrerad 1663/500, Ateljé. Motivet: 56x40 cm

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 23 mars 2020
kl 19:31:54

23/3 16:09:42 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 23 mar

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk