KONST / Litografier / Färglitografi 13152070

nr 1315 2070

Elis Ryberg

(1919-1985), Sverige

Färglitografi, Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Djurgårdsfärjan, Slussen. Signerad, numrerad 316/360. Motivet: 53x63 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 23 mars 2020
kl 19:06:42

16/3 11:17:50 1      Vinnande bud
19/3 16:07:13 1      justering av budtak

  • Tema
  • 23 mar

Elis Ryberg

Läs mer om Elis Ryberg