KONST / Litografier / Färglitografi 13324263

nr 1332 4263

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, numrerad 328/360m Gröna Lund, 2000. Motivet: 38x44 cm

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 8 juni 2020
kl 18:36:24

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö