KONST / Litografier / Färglitografi 12916403

nr 1291 6403

Anders Fogelin

(1933-1982), Sverige

Färglitografi, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, numrerad 14/20, daterad 1980. Motivet: 18x30 cm

Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 25 november 2019
kl 20:53:57

Anders Fogelin

Läs mer om Anders Fogelin