KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13351069

nr 1335 1069

Brita Molin

(f. 1919), Sverige

Färgetsning, Brita Molin (f. 1919), Sverige. Signerad, numrerad 10/60. Motivet: 47x35 cm

Brita Molin, svensk målare, grafiker och tecknare född i Skara 1919,

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 29 juni 2020
kl 18:06:41

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 29 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Brita Molin

Läs mer om Brita Molin