KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13327237

nr 1332 7237

Etsningar

5 st, Uppsala motiv. Ej signerad. Motivet: 19x28 - 44x44cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 8 juni 2020
kl 19:40:58