KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13588340

nr 1358 8340

Etsning

Axel Hägg (Haig), Arles, 1916. Signerad. Motivet: 42x31 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 2 november 2020
kl 19:36:30