KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13351066

nr 1335 1066

Larissa Stenlander

(f. 1960), Sverige

Akvarell, Larissa Stenlander (f. 1960), Sverige. Katter. Signerad. Motivet: 49x66cm

Larissa Stenlander, född 1960 i Moskva, målare, bosatt i Sverige sedan slutet av 1980-talet.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 29 juni 2020
kl 20:30:33

12/6 21:23:15 1      500 kr
17/6 23:21:46 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 29 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Larissa Stenlander

Läs mer om Larissa Stenlander