KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13636794

nr 1363 6794

Akvarell

Filip de Fossel, Landskap med figurer, oramat löst blad. Signerad, bladets mått: 39x56 cm

Konditionsrapport: missfärgningar

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 november 2020
kl 19:05:02

29/11 14:54:05 1      Vinnande bud