KONST / Litografier / Konstmapp 13152020

nr 1315 2020

Einar Jolin

(1890-1976), Sverige

Konstmapp, Einar Jolin (1890-1976), Sverige. 10 st Färglitografier. Signerade, 2 st stämpelsignerade, 36/360. Bladets mått: 75x53

Einar Jolin, född 1890 i Stockholm, död 1976. Svensk målare.

Utrop:

5.000 kr

Såld:

5.200 kr

måndag 23 mars 2020
kl 20:43:03

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 2.000 kr
  Göteborg 2.000 kr
  Helsingfors 2.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 23 mar

Einar Jolin

Läs mer om Einar Jolin