KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13767001

nr 1376 7001

Lennart Aschenbrenner

(f. 1943), Sverige

Färgetsningar, 3 st, Lennart Aschenbrenner (f. 1943), Sverige. Triptyk. Signerade, numrerade 60/90, daterad -83. Oramade lösa blad. Motivet: 12x10 cm

Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.

Utrop:

100 kr - 300 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 18:42:48)
Uppdatera
Visning

fredag 29/1, lördag 30/1, söndag 31/1 och måndag 1/2

Auktionen
avslutas:

måndag 1 februari kl 18:30:58

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 300 kr
  Göteborg 300 kr
  Helsingfors 300 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Lennart Aschenbrenner

Läs mer om Lennart Aschenbrenner