ÖVRIGT / Diverse / Köksvåg 13316111

nr 1331 6111

Köksvåg

Jernbolaget Eskilstuna. Höjd: ca 23 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 150 kr (per 06:16:47)
Uppdatera
Visning

fredag 29/5, lördag 30/5, söndag 31/5 och måndag 1/6

Auktionen
avslutas:

måndag 1 juni kl 19:13:55

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
26/5 16:47:54 1      100 kr
27/5 18:01:55 2      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 300 kr
  Göteborg 300 kr
  Helsingfors 300 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor