29 apr
Klassiska
2024-05-20
Tema Gustavsberg
2024-06-03
Tema Upsala-Ekeby
2024-06-17
Tema Kvinnliga Konstnärer
- Tidigare sålt
Teckning Tusch, Einar Nerman (1888-1983), Sverige. Signerad, daterad 1927, "Prins William of Sweden ombord M/S Gripsholm". Bildmått: 30x48 cm, yttermått inklusive ram: 43x60 cm
Såldes för: 27.500 kr
Vid auktionen 2023-10-30
Se fler tidigare sålda