29 apr
Klassiska
2024-05-20
Tema Gustavsberg
2024-06-03
Tema Upsala-Ekeby
2024-06-17
Tema Kvinnliga Konstnärer
- Tidigare sålt
Oljemålning Yrjö Edelmann (1941-2016), Sverige. Paket. Signerad 1993. Olja på duk, 40x30, oramad
Såldes för: 77.000 kr
Vid auktionen 2022-10-31
Se fler tidigare sålda