29 apr
Klassiska
2024-05-20
Tema Gustavsberg
2024-06-03
Tema Upsala-Ekeby
2024-06-17
Tema Kvinnliga Konstnärer
- Tidigare sålt
Oljemålning Oidentifierad konstnär. Signerad, Komposition. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 92x70 cm
Såldes för: 20.500 kr
Vid auktionen 2022-05-02
Se fler tidigare sålda