Föremål som liknar
3228 Skrivbord
England. Bredd: 136 cm, djup: 77 cm, höjd: 77 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 10 juni 2024
3084 Fällbord
Såld: 1.100 kr
Såldes den 10 juni 2024
3269 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 10 juni 2024
4093 Bord
Såld: 1.200 kr
Såldes den 10 juni 2024
4120 Spegel
1800-tal, Förgylld, 77x40 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 10 juni 2024
4013 Skåp
Såld: 250 kr
Såldes den 10 juni 2024
4125 Konstglas
Såld: 500 kr
Såldes den 10 juni 2024
3227 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 10 juni 2024
4274 Skulptur
Såld: 3.600 kr
Såldes den 10 juni 2024