Föremål som liknar etsning signerad

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 3516 Etsning
    Såld: 100 kr

    Såldes den 18 januari 2021
  • 2017 Etsningar
    Såld: 450 kr

    Såldes den 18 januari 2021
  • 4003 Färgetsning
    Såld: 400 kr

    Såldes den 18 januari 2021
  • 2002 Etsning
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 18 januari 2021
  • 5285 Etsning
    Såld: 250 kr

    Såldes den 18 januari 2021
  • 5318 Etsning
    Såld: 150 kr

    Såldes den 18 januari 2021