Föremål som liknar etsning signerad
2065 Etsning
Såld: 500 kr
Såldes den 22 april 2024
2052 Färgetsningar
Såld: 3.800 kr
Såldes den 22 april 2024
2098 Etsningar
Såld: 4.200 kr
Såldes den 22 april 2024
2090 Färgetsning
Såld: 100 kr
Såldes den 22 april 2024
2059 Etsning
Såld: 900 kr
Såldes den 22 april 2024
3098 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 22 april 2024
2096 Färgetsning
Såld: 900 kr
Såldes den 22 april 2024
2088 Etsning
Såld: 600 kr
Såldes den 22 april 2024
2093 Etsning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 22 april 2024