Föremål som liknar st
4094 Soffbord
Såld: 8.800 kr
Såldes den 10 juni 2024
3407 Skulpturer
10st, Trä, Asien. Höjd: 25cm
Såld: 1.100 kr
Såldes den 10 juni 2024
2027 Uppläggningsbe..
Såld: 900 kr
Såldes den 10 juni 2024
4287 Bord
Såld: 900 kr
Såldes den 10 juni 2024
3110 Glas
3 st, Fotbolls VM, 1958. Höjd: 11,5 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 10 juni 2024
4098 Skålar
4 st, Kina. Diameter: 9-10,5
Såld: 4.000 kr
Såldes den 10 juni 2024
4037 Akvareller
Såld: 600 kr
Såldes den 10 juni 2024
4072 Saftservis
i ställ, tidigt 1900-tal. Längd: 27 cm, höjd: 23 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 10 juni 2024
4226 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 10 juni 2024