Föremål som liknar kvinnoansikte
4468 Skulptur
Såld: 700 kr
Såldes den 16 oktober 2023
4019 Skulptur
2 delar, metall. Motiv av kvinnoansikte. Höjd: 21 cm
Såld: 1.300 kr
Såldes den 14 augusti 2023
9248 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 31 juli 2023
4022 Oljemålning
Såld: 1.800 kr
Såldes den 28 november 2022
6142 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 28 mars 2022
2509 Oljemålning
Såld: 1.800 kr
Såldes den 9 november 2020
3079 Väggreliefer
2 st. kvinnoansikten, höjd: 23 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 7 november 2016
4009 Akvarell
Såld: 9.200 kr
Såldes den 26 maj 2014
4126 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 11 november 2013