Föremål som liknar inkl
8022 Träsnitt
3 st, Japan, yttermått inklusive ram: 32x42 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 20 maj 2024
8140 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 20 maj 2024
8150 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 20 maj 2024
1038 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 20 maj 2024
8359 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 20 maj 2024
8143 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 20 maj 2024
8340 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 20 maj 2024
8073 Akvarell
Såld: 2.200 kr
Såldes den 20 maj 2024
8339 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 20 maj 2024