Föremål som liknar Zebra
1044 Skulptur
Såld: 6.400 kr
Såldes den 29 april 2024
6005 Grafiskt blad
Såld: 150 kr
Såldes den 5 februari 2024
6137 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 27 november 2023
2018 Färgetsning
Såld: 300 kr
Såldes den 19 juni 2023
3352 Träsnitt
Japan, Zebra, 76x64 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 29 maj 2023
3003 Grafiskt blad
Såld: 300 kr
Såldes den 29 maj 2023
6005 Grafiskt blad
Såld: 300 kr
Såldes den 8 maj 2023
2037 Kopp
Såld: 900 kr
Såldes den 23 januari 2023
3458 Tekopp
Såld: 2.600 kr
Såldes den 21 november 2022