4169 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 16 augusti 2021 -
5220 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 13 november 2017 -
5565 Oljemålning
Willy Ytter, "Gulrockad i grått och purpur", 65x65
Såld: 1.400 kr
Såldes den 6 juni 2016
Föremål som liknar Willy Ytter
- Träfflista
- alla
- Visa alla