Föremål som liknar UE
8056 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 16 september 2024
7291 Sänggavel
Såld: 500 kr
Såldes den 9 september 2024
7381 Litografi
Såld: 250 kr
Såldes den 9 september 2024
7197 Mapp
Såld: 1.300 kr
Såldes den 9 september 2024
7059 Flaska
Otto Brauer. Höjd: 26cm
Såld: 150 kr
Såldes den 9 september 2024
6077 Färglitografier
Såld: 700 kr
Såldes den 2 september 2024
6155 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 2 september 2024
5096 Etsning
Såld: 400 kr
Såldes den 2 september 2024
1013 Skulptur
Såld: 5.000 kr
Såldes den 2 september 2024