Föremål som liknar Tistel
8207 Vas
Rörstrand, tidigt 1900-tal, tistel. Höjd: 40 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 24 maj 2022
7544 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 28 mars 2022
3038 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 16 augusti 2021
6500 Väggplatta
Såld: 200 kr
Såldes den 15 mars 2021
4501 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 23 november 2020
9058 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 24 augusti 2020
6207 Piedestal
Såld: 1.600 kr
Såldes den 8 april 2019
6198 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 20 november 2017
4451 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 21 augusti 2017