6138 Grafiskt blad
Såld: 150 kr
Såldes den 9 maj 2022 -
2243 Oljemålning
signerad Albert, Stuga i skog, 76x47
Såld: 100 kr
Såldes den 18 januari 2016 -
3238 Oljemålning
17/1800-tal, Stuga i skog, 33 x 37
Såld: 2.200 kr
Såldes den 9 juni 2008
4031 Oljemålning
Leonard Wiedh, "Stuga i skog", 72x103
Såld: 700 kr
Såldes den 14 maj 2007 -
6462 Blandteknik
A.Engström, stuga i skogen, 18 x 26
Såld: 100 kr
Såldes den 31 januari 2005