Föremål som liknar Stig Larsson
9467 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 1 november 2021
3130 Akvarell
Såld: 450 kr
Såldes den 20 januari 2020
3115 Akvarell
Såld: 350 kr
Såldes den 26 augusti 2019
3118 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 26 augusti 2019
9078 Akvarell
Stig Larsson, Stockholmsmotiv, signerad, 1979,34x49
Såld: 250 kr
Såldes den 3 juni 2019
8044 Akvarell
Såld: 600 kr
Såldes den 4 mars 2019
2183 Akvarell
Stig Larsson, Stockholmsmotiv, 1979, 29 x 44
Såld: 550 kr
Såldes den 15 oktober 2012
2182 Akvarell
Stig Larsson, Kanalmotiv, 32 x 47
Såld: 350 kr
Såldes den 15 oktober 2012
8412 Blandteknik
Stig Larsson -83, St. Clair, 18x12
Såld: 100 kr
Såldes den 10 oktober 2011