4012 Akvarell
Såld: 6.000 kr
Såldes den 30 mars 2020 -
3018 Oljemålning
1800-tal. Kvinna vid spinnrock, signerad, 88x69
Såld: 5.200 kr
Såldes den 13 februari 2017 -
3520 Oljemålning
J. Torini, gumma vid spinnrock, 46x31
Såld: 400 kr
Såldes den 16 augusti 2010
2603 Allmoge
Parti, bla. näverkont, spinnrock+1700-talslås
Såld: 300 kr
Såldes den 6 april 2009 -
3349 Saigkorg
Gotland+spinnrock
Såld: 200 kr
Såldes den 29 januari 2007 -
4213 TAKARMATUR
Spinnrock, Dia 60
Såld: 100 kr
Såldes den 20 november 2000