Föremål som liknar Spån
2073 Väggreliefer
Såld: 1.100 kr
Såldes den 23 oktober 2023
5146 Skål
Agneta Spångberg. Längd: 14, höjd: 6 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 2 maj 2022
3451 Målningar
Såld: 1.000 kr
Såldes den 15 november 2021
6333 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 25 januari 2021
4460 Oljemålning
Håkan Spångberg, Signerad. Olja på pannå, 70x80 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 5 oktober 2020
6492 Takarmatur
Spån. Diameter: 33cm
Såld: 700 kr
Såldes den 3 augusti 2020
4431 Cittra
Såld: 1.300 kr
Såldes den 6 januari 2020
3331 Objekt
Såld: 3.200 kr
Såldes den 16 december 2019
9183 Akvarell
Magnus Berg, "spång", 1987. Signerad, 18x12 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 23 september 2019