Föremål som liknar Signerad i tryck
9046 Litografi
Såld: 3.400 kr
Såldes den 27 maj 2024
2101 Akvatint
Såld: 2.000 kr
Såldes den 22 april 2024
2064 Träsnitt
Såld: 3.400 kr
Såldes den 22 april 2024
2102 Akvatint
Såld: 2.000 kr
Såldes den 22 april 2024
8180 Affisch
Såld: 5.000 kr
Såldes den 12 februari 2024
8141 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 12 februari 2024
5052 Reproduktion
Såld: 100 kr
Såldes den 20 november 2023
3556 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 6 november 2023
4014 Färglitografi
Såld: 900 kr
Såldes den 25 september 2023