1009 Oljemålning
Såld: 16.000 kr
Såldes den 29 mars 2021 -
9187 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 15 februari 2021 -
4474 Fat
Signerad KE, 19x17cm
Såld: 100 kr
Såldes den 27 juli 2020
5037 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 13 januari 2020 -
7412 Skål
Såld: 250 kr
Såldes den 17 oktober 2016 -
5780 Oljemålning
signerad Keve D, modell, 29x45
Såld: 450 kr
Såldes den 4 maj 2009
7028 Oljemålning
signerad Keiseraas -52, Landskap, 22x27
Såld: 500 kr
Såldes den 8 december 2008 -
6678 Skål
Signerad Kedelv Flygsfors, höjd: ca 18 cm
Såld: 550 kr
Såldes den 8 september 2008 -
8059 Vas
signerad Kellander, etsad dekor, höjd: 23
Såld: 150 kr
Såldes den 4 augusti 2008