2655 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 16 februari 2015 -
2210 Oljemålning
Sign Ahlberg, Kustmotiv, 37 x 50
Såld: 200 kr
Såldes den 23 april 2012 -
4175 Oljemålning
Sign Ahlberg, 1800-tal, kustmotiv
Såld: 2.200 kr
Såldes den 3 juni 2002
Föremål som liknar Sign Ahlberg
- Träfflista
- alla
- Visa alla