7706 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 21 mars 2016 -
3511 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 20 januari 2014 -
6013 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 7 oktober 2013
3331 Oljemålning
Sign -55, Afrikaner, 118 x 90
Såld: 1.000 kr
Såldes den 9 juni 2008