Föremål som liknar S Fischer
5147 Vas
Mathias Fischer, Keramik. Höjd: 15 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 20 november 2023
3048 Vas
Såld: 100 kr
Såldes den 29 maj 2023
9318 Oljemålning
S Fischer, Stilleben, Signerad. Olja på duk, 45x64 cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 16 mars 2020
9382 Skulptur
Såld: 100 kr
Såldes den 25 mars 2019
9096 Oljemålning
S Fischer, Stilleben, sig, 64x89
Såld: 100 kr
Såldes den 1 augusti 2016
8779 Oljemålning
S Fischer, Blomsterstilleben, 45 x 65
Såld: 450 kr
Såldes den 21 mars 2011
1714 Oljemålning
S Fischer, Hönor, 46x66
Såld: 300 kr
Såldes den 11 januari 2010
6607 Oljemålning
Sign S Fischer, Stilleben, 65x89
Såld: 300 kr
Såldes den 2 februari 2009
5016 Fruktskål
Keramik, Mathias Fischer, Dia40, höjd: 11
Såld: 550 kr
Såldes den 4 februari 2008