Föremål som liknar Reinhold von Rosen
5082 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 21 september 2020
4093 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 18 februari 2019
8212 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 19 november 2018
2641 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 16 februari 2015
7070 Etsningar
Såld: 200 kr
Såldes den 26 januari 2015
6037 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 9 juni 2014
6036 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 9 juni 2014
4483 Konstmapp
Såld: 200 kr
Såldes den 29 oktober 2012
4482 Konstmapp
Såld: 250 kr
Såldes den 29 oktober 2012