Föremål som liknar Pojke med hund
6163 Skulptur
Såld: 600 kr
Såldes den 29 november 2021
6492 Skulptur
Lladro, pojke med hund. Höjd: 20 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 21 oktober 2019
8131 Skulptur
Såld: 250 kr
Såldes den 5 augusti 2019
5280 Etsning
signerad, 1911, pojke med hund. Motivet: 18x11
Såld: 100 kr
Såldes den 8 april 2019
6541 Skulptur
Parian, Gustavsberg, pojke med hund. Längd: 18
Såld: 500 kr
Såldes den 8 april 2019
9316 Figurin
Royal Copenhagen, Pojke med hund. Höjd: 18 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 30 april 2018
3264 Skulptur
Gustavsberg, Parian, pojke med hund, längd: 18 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 9 april 2018
4192 Oljemålning
Signerad, Pojke med hund, 26x31
Såld: 100 kr
Såldes den 26 februari 2018
9634 Figurin
Rosenthal, pojke med hund, höjd: 17 cm
Såld: 1.400 kr
Såldes den 23 oktober 2017