Föremål som liknar Pablo Picasso
5378 Grafiskt blad
Såld: 900 kr
Såldes den 29 april 2024
2075 Grafiskt blad
Såld: 300 kr
Såldes den 29 april 2024
2101 Akvatint
Såld: 2.000 kr
Såldes den 22 april 2024
2102 Akvatint
Såld: 2.000 kr
Såldes den 22 april 2024
6076 Grafiskt blad
efter Pablo Picasso, ej signerad, 29x21,53x45 cm
Såld: 1.600 kr
Såldes den 25 mars 2024
8180 Affisch
Såld: 5.000 kr
Såldes den 12 februari 2024
9043 Litografi
Såld: 500 kr
Såldes den 18 september 2023
7147 Lifografisk af..
Såld: 600 kr
Såldes den 28 augusti 2023
4223 Litografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 14 augusti 2023