Föremål som liknar Olle Agnell
5172 Oljemålning
Olle Agnell (f. 1923), fiskebåt, signerad OA, 34x31
Såld: 1.100 kr
Såldes den 10 mars 2014
1048 Etsningar
2 st, Olle Agnell (f. 1923), 5x7 resp 25x31
Såld: 100 kr
Såldes den 25 februari 2013
1047 Teckning
Tusch, Olle Agnell (f. 1923), osignerad, 19x26
Såld: 100 kr
Såldes den 25 februari 2013
4234 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 3 december 2012
4255 Blyerts
Olle Agnell (f. 1923), Signerad OA, 31x39
Såld: 150 kr
Såldes den 29 oktober 2012
5244 Litografier
Såld: 550 kr
Såldes den 4 oktober 2010
5250 Oljemålning
Olle Agnell (f. 1923), "Vårkväll", 74x95
Såld: 850 kr
Såldes den 4 oktober 2010
5247 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 4 oktober 2010
2465 Blandteknik
Olle Agnell (f. 1923), -59, "Betande kor", 39x60
Såld: 650 kr
Såldes den 11 januari 2010