Föremål som liknar Norrköping
1011 Akvarell
Såld: 3.000 kr
Såldes den 17 juli 2023
5477 Ljusstakar
Såld: 1.900 kr
Såldes den 4 oktober 2021
6151 Tekanna
Såld: 150 kr
Såldes den 30 augusti 2021
9244 Fickur
Såld: 200 kr
Såldes den 6 januari 2020
3053 Fickur
Såld: 100 kr
Såldes den 13 maj 2019
6190 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 25 februari 2019
2030 Akvarell
Såld: 3.000 kr
Såldes den 26 november 2018
3422 Kolonnljusstake
Martin Artedius, Norrköping, 1801. Höjd: 21 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 24 september 2018
7068 Karamellskål
Såld: 2.400 kr
Såldes den 23 april 2018