Föremål som liknar Norden
6011 Karta
Norden, Järnvägsleder, 72x54 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 6 maj 2024
4025 Bokverk
2 st, Nordenskiöld, Vegas, 2 band inkl kartor
Såld: 300 kr
Såldes den 22 januari 2024
3044 Blandteknik
Såld: 250 kr
Såldes den 11 december 2023
9067 Parti frimärken
3 st, två album Norden, ett album övriga världen
Såld: 500 kr
Såldes den 30 oktober 2023
1031 Oljemålning
Såld: 6.200 kr
Såldes den 25 september 2023
2141 Akvarell
Såld: 1.900 kr
Såldes den 19 juni 2023
3332 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 29 maj 2023
6433 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 20 mars 2023
7295 Byrå
Såld: 3.000 kr
Såldes den 6 februari 2023