Föremål som liknar Motiv från Stockholm
3244 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 3 oktober 2022
3435 Akvareller
Såld: 1.500 kr
Såldes den 12 april 2021
1096 Akvareller
Såld: 150 kr
Såldes den 10 februari 2020
8730 Teckningar
Såld: 2.200 kr
Såldes den 2 december 2019
1237 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 7 oktober 2019
6034 Färglitografi
Såld: 1.100 kr
Såldes den 22 januari 2018
4026 Ram
Såld: 1.600 kr
Såldes den 18 januari 2016
5737 Kopparstick
Såld: 700 kr
Såldes den 7 december 2015
9377 Oljemålning
signerad, Motiv från Stockholm, 54x45
Såld: 3.800 kr
Såldes den 9 november 2015