8464 Etsning
Såld: 450 kr
Såldes den 23 oktober 2017 -
8516 Litografi
Såld: 1.500 kr
Såldes den 16 januari 2017 -
4331 Torrnålsgravyr
Såld: 3.000 kr
Såldes den 19 oktober 2015
7532 Etsning
Max Liebermann, Amsterdamer judengasse, 14x19
Såld: 700 kr
Såldes den 31 januari 2011 -
5782 Etsning
Max Liebermann, Kvinna på parkbänk, 17 x 24, 5
Såld: 3.500 kr
Såldes den 23 mars 2009