Föremål som liknar Max Knutsen
4492 Litografi
Max Knutsen, 55/225, signerad, motivets mått: 28x43
Såld: 100 kr
Såldes den 10 december 2012
4491 Litografi
Max Knutsen, 71/225, signerad, motivets mått: 28x43
Såld: 100 kr
Såldes den 10 december 2012
8446 Färglitografi
Max Knutsen, 59/225, 41x29
Såld: 450 kr
Såldes den 27 augusti 2012
1199 Färglitografi
Max Knutsen, 56/225, 46x32
Såld: 150 kr
Såldes den 18 juni 2012
5572 Litografi
Max Knutsen, 54/230, bladets mått: 32x46
Såld: 450 kr
Såldes den 21 maj 2012
2393 Färglitografi
Max Knutsen, 51/230, signerad, bladets mått: 32x46
Såld: 650 kr
Såldes den 23 april 2012
6253 Litografi
Max Knutsen, 50/230, bladets mått: 46x32
Såld: 400 kr
Såldes den 20 februari 2012
6252 Litografi
Max Knutsen, 51/230, bladets mått: 32x46
Såld: 150 kr
Såldes den 20 februari 2012
6251 Litografi
Max Knutsen, 50/230, bladets mått: 32x46
Såld: 400 kr
Såldes den 20 februari 2012