9277 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 9 december 2019 -
6028 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 22 januari 2018 -
5267 Oljemålning
Margaret Sellmark, Vid Hysingsvik, 38x46
Såld: 350 kr
Såldes den 29 april 2013
Föremål som liknar Margaret Sellmark
- Träfflista
- alla
- Visa alla