5140 Skulptur
Victoriansk, man på häst, 36x25 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 29 april 2024 -
7186 Skulptur
Man på häst, Indien, brons. Längd: 9 cm, höjd: 16 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 25 mars 2024 -
6253 Skålfat
Såld: 100 kr
Såldes den 7 december 2020
5556 Träsnitt
Såld: 100 kr
Såldes den 24 februari 2020 -
9422 Skulptur
trä. Man på häst. Asien, Höjd: 45
Såld: 300 kr
Såldes den 6 maj 2019 -
5447 Skulptur
Metall, man på häst. Höjd: 40 ca
Såld: 300 kr
Såldes den 7 januari 2019
6046 Blandteknik
Såld: 500 kr
Såldes den 3 juli 2017 -
5212 Färgetsning
Signerad, Man på häst, motivets mått: 18x22
Såld: 200 kr
Såldes den 19 december 2011 -
2074 Fat
Stig Lindberg, Man på häst, Dia20
Såld: 300 kr
Såldes den 9 oktober 2006