Föremål som liknar Man på häst

  • Träfflista
  • 5140 Skulptur
    Victoriansk, man på häst, 36x25 cm
    Såld: 100 kr

    Såldes den 29 april 2024
  • 7186 Skulptur
    Man på häst, Indien, brons. Längd: 9 cm, höjd: 16 cm
    Såld: 350 kr

    Såldes den 25 mars 2024
  • 6253 Skålfat
    Såld: 100 kr

    Såldes den 7 december 2020
  • 5556 Träsnitt
    Såld: 100 kr

    Såldes den 24 februari 2020
  • 9422 Skulptur
    trä. Man på häst. Asien, Höjd: 45
    Såld: 300 kr

    Såldes den 6 maj 2019
  • 5447 Skulptur
    Metall, man på häst. Höjd: 40 ca
    Såld: 300 kr

    Såldes den 7 januari 2019
  • 6046 Blandteknik
    Såld: 500 kr

    Såldes den 3 juli 2017
  • 5212 Färgetsning
    Signerad, Man på häst, motivets mått: 18x22
    Såld: 200 kr

    Såldes den 19 december 2011
  • 2074 Fat
    Stig Lindberg, Man på häst, Dia20
    Såld: 300 kr

    Såldes den 9 oktober 2006