3111 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 23 januari 2023 -
7127 Blandteknik
Såld: 900 kr
Såldes den 7 januari 2019 -
7405 Collage
Maglione, signerad, ramens innermått: 49x69
Såld: 100 kr
Såldes den 10 augusti 2015
1149 Oljemålning
R Broms Le Maglioc, 1981m 54x37
Såld: 100 kr
Såldes den 17 november 2014 -
7016 Olja/relief
Milvia Maglione, 100x80
Såld: 4.000 kr
Såldes den 12 maj 2014 -
1529 Oljemålningar
2 st, Signerade J Cimaglio, 35x12
Såld: 4.200 kr
Såldes den 16 september 2013
7166 Skor
Magli, Made in Italy, storlek 39, svarta med strass
Såld: 750 kr
Såldes den 31 augusti 2009 -
5601 Oljemålning
C Magliani, Fiskare, (dukskada)48 x 78
Såld: 250 kr
Såldes den 1 september 2008 -
4019 Färglitografi
Milvia Maglione, 10/50, 45x45
Såld: 300 kr
Såldes den 7 november 2005