6725 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 20 februari 2017 -
8548 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 8 december 2014 -
1273 Bägare
silver, 1926, (Lovén, Sätuna), höjd: 13 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 15 september 2014
7419 Oljemålning
Idun Lovén, träd, signerad, ramens innermått: 64x43
Såld: 100 kr
Såldes den 24 september 2012 -
8335 Blyerts
Gösta Lovén, Tunis -40, sign, 40x32
Såld: 600 kr
Såldes den 23 januari 2012 -
6248 Oljemålning
Clovén, Blåklockor, 30 x 48
Såld: 1.800 kr
Såldes den 14 november 2011
6259 Oljemålning
Clovén, Sommarblomster, 39 x 47
Såld: 1.600 kr
Såldes den 14 november 2011 -
6261 Oljemålning
Clovén, Svampar, 29 x 36
Såld: 300 kr
3144 Oljemålning
Sign N Lovén 1950, de tre vise männen, 30 x 20
Såld: 100 kr
Såldes den 28 september 2009